“بعد از مدت‌ها، از همین امروز می‌تونی اون شرایطی که همیشه آرزوش رو داشتی رو در کنار من که دقیقا ۱۴ سال پیش مثل تو بودم شروع کنی ، تا ازت یک هکر حرفه‌ای بسازم.اون چیزی که هر شب قبل از خوابیدن تصورش می‌کنی و با هزار امید و آرزو می‌خوابی. می‌دونم که تا الان تلاش‌های زیادی کردی و هزاران روش رو با شور و شوق زیاد تست کردی، آموزش‌های مختلف رو دیدی و دیگه خسته و ناامید شدی ولی نگران نباش“

اسراری که در کلوپ امنیت بهت میگم تونسته به صدها نفر کمک کنه که بتونن دقیقا به اون هدفی که در زمینه امنیت داشتند برسند و لحظه‌ای ناامید نشن، اما بر خلاف بسیاری از آموزش‌هایی که دیدی و صرفا جنبه تئوری داشتند، این بار با روش عملی، که احتمال نتیجه گرفتنت به 100 درصد میرسه

شما باید متخصص باشید.چرا به پزشکان احترام می‌گذارند؟ نظرم اینه که اون‌ها همیشه مورد احترام و تایید هستند چون متخصص هستند.

چرا نویسندگانی همچون داستایوسکی ، کامو و کافکا کماکان در یادها مانده‌اند؟چون  اون‌ها در ادبیات متخصص بودند.

بنابراین برای متخصص، استاد و یا حتی نابغه شدن سعی کنید در کار خودتون بهترین باشید

دوست عزیزم.

تبدیل شدن به یک هکر حرفه‌ای کار آسونی نیست

میدونم.

حقیقت اینه که امسال هم هزاران آدم معمولی دیگه برای اینکه بتونن تبدیل به یک هکر ماهر بشن، یادگیری رو شروع می‌کنند، اما در پایان سال تعداد خیلی خیلی کمی از اون ها موفق میشن که بتونن اون چیزهایی که یاد گرفتند رو به کار ببرن.

عده بسیار زیادی از اون‌ها بعد از مدتی احساس می‌کنند هیچ چیز دُرست از آب در نیامده و آرام آرام ناامید میشن. ناامید از رویاهای بزرگی که زمان شروع کردن کارشون داشتند و در آخر سال نه تنها نتونستن یک جشن بزرگ برای موفقیتشان بگیرند بلکه مثل سابق میگن من نمی‌تونم.

اکثر افرادی که وارد این حوزه میشن شکست می‌خورند و وقتی میگم اکثر افراد منظورم ۹۷% از این افراد است.

به احتمال زیاد حداقل یک بار یکی از این شکست‌ها رو تجربه کردی و یک بار جزء این ۹۷% بودی.

با تمام وجود تلاش می‌کنی، آموزش‌های مختلف رو می‌بینی، توی انجمن‌های مختلف ثبت نام می‌کنی به امید این که بتونی مطلب مفیدی رو یاد بگیری اما در نهایت چیزی جز نا امیدی نصیبت نمیشه.

شاید بعد از شکست‌های متعدد به این باور رسیده باشی که مهم نیست چقدر تلاش می‌کنی و یا اینکه چقدر مثبت فکر می‌کنی، در هر صورت قرار نیست هکر بشی ، سایت هک کنی، به سیستم‌ها دسترسی داشته باشی و متخصص بشی، فقط و فقط از مسیر اصلی دور میشی.

این صحنه‌ها برات آشناست؟

ناراحت نباش…تو تنها کسی نیستی که با این مشکل برخورد کرده.

هیچ کدوم از شکست‌هات بخاطر نداشتن اراده یا تلاش نکردن و یا نداشتن استعداد و هوش نیست… تنها به این دلیل موفق نشدی که راه درستی رو انتخاب نکردی. فقط همین! حتی ساده‌تر از اون چیزی که تصورش رو می‌کردی.

به عبارت دیگه اگر مسیر درست یادگیری روطی کنی موفقیتت بدون شک حتمی و ۱۰۰% است.

به تنها چیزی که نیاز داری، یک دوسته که خودش این مسیر رو رفته باشه و موفق شده باشه تا بتونی دقیقا همون مراحل را “کپی و پیست” کنی تا به همون نتایج برسی. یعنی آرامش خیال و یک ذهن آسوده که دیگه فکر خودت رو برای مسائل بیهوده مشغول نکنی و فقط روی هدف‌ات تمرکز کنی.

همیشه حقیقت ساده است اما گاهی اوقات واضح نیست.   هر پیشرفتی همراه با کمی سختیه و این سختی یعنی اینکه از ناحیه امن خودت خارج بشی (ناحیه امنی که به تو میگه تو موفق نمیشی پس تلاش نکن).   واقعیت اینه که هر آدم موفقی که می‌بینی یک روز از جایی شروع کرده که دقیقا همین الان تو در اون قرار داری و اگر اون‌ها نتیجه گرفتن، هیچ دلیلی وجود ندارد که نتایجی به مراتب بهتر از اون‌ها بدست نیاری.   و خبر خوب اینجاست که تو حتی می‌تونی نتایج بهتر، سریع‌تر و قدرتمندتری رو بدست بیاری.

 چون امروز در دوره 8 تا 12 هفته‌ای کلوپ مطالب طبقه‌بندی شده‌ای رو پیرامون این حوزه یاد می‌گیری. در طول این 8 تا 12 هفته دقیقا به صورت عملی یاد می‌گیری یک هکر چطور فکر میکنه و چطور عمل می‌کنه تا بتونی به اونچه در ذهن داری دست پیدا کنی، حتی اگر رسیدن به اون دشوار به نظر برسه.

اگر فقط همین مراحل کلوپ را عینا انجام بدی می‌بینی چطور به سادگی به این علم مسلط میشی، حتی بیشتر از انتظاری که الان داری و بالاتر از جایگاهی که الان بهش فکر می‌کنی.

شاید بارها در دوره‌های مختلف شرکت کرده باشی و نتیجه نگرفته باشی. احساست رو درک می‌کنم. پس اجازه بده با بعضی از سرفصل‌های کلوپ آشنات کنم.

برخی از درس‌هایی که در کلوپ به آنها می‌پردازیم:

 • چطور مسیر درست تبدیل شدن به یک هکر حرفه‌ای را پیدا کنی.
 • چطور از دید یک هکر به مسائل نگاه کنیم.
 • چطور به یک سایت وردپرسی دسترسی بگیریم.
 • چطور با اکسپلویت‌های مختلف کار کنیم.
 • چطور از تکینک قدرتمند مهندسی اجتماعی در تست نفوذ استفاده کنیم.
 • چطور با ابزارهای قدرتمند کالی لینوکس به عنوان سیستم محبوب نفوذگران کار کنیم.
 • چطور از حفره‌های امنیتی در جهت به دست آوردن پسورد سایت استفاده کنیم.
 • چطور سایت‌های آسیب‌پذیر را پیدا کنیم.
 • چطور دسترسی خودمان به یک سایت را همیشگی و پایدار کنیم.
 • چطور تامین امنیت وب‌سایت‌های دولتی و شرکتی و شخصی را به عهده بگیریم.
 • چطور با گزارش حفره امنیتی کسب درآمد کنیم.
 • چطور به یک شخص یا سازمان به عنوان پنتستر راه کارهای مناسب جهت مقابله با نفوذ ارائه کنیم.
 • چطور به عنوان یک امنیت کار، تامین امنیت سایت را به عهده بگیریم.
 • چطور خودت را به روز کنی و مطالب جدید را در کوتاه‌ترین زمان ممکن یاد بگیری.
 • چطور مدیر یک وب سایت را قانع کنی که امنیت سایت خودش را به تو بسپارد.

یادم میاد توی اولین شبی که کامپیوترم رو با هدف هکر شدن روشن کردم و میخواستم شروع کنم به یادگیری، یک پسر بچه بودم که تازه میخواست دبیرستان ثبت‌نام کنه و هیچ چیزی نمی‌دونستم، واقعا هیچ چیزی، به معنای واقعی صفر مطلق بودم، ولی الان تبدیل شدم به یکی از برترین اساتید امنیت که سالانه صدها ساعت تدریس دارم و دقیقا به تو کمک می‌کنم بتونی از خودت یک هکر بسازی، طوری که همیشه به خودت افتخار کنی

بهروز منصوری

نظر شرکت کنندگان کلوپ امنیت را ببینیم و بشنویم:

نظر صوتی آقای امیرعباس عبدالغفاری

نظر صوتی آقای علیرضا آذر

نظر صوتی آقای افتخاری

نظر صوتی آقای امیرمهدی ابراهیمی

نظر صوتی آقای دانیان توکلی

نظر صوتی آقای حامد عسگری

نظر صوتی آقای قرزاد حسینیان

نظر صوتی خانم عرفانه قریشی

نظر صوتی آقای محمد کریم‌نژاد

نظر صوتی خانم مژده باقرپور

نظر صوتی خانم آیدا موحد

نظر صوتی آقای موحد

نظر صوتی خانم سحر اخوان

نظر صوتی آقای امید رضایی

نظر صوتی آقای نوری

نظر صوتی خانم نگار معتمدنیا

نظر صوتی آقای شایان خلیلی

نظر صوتی آقای سیاوش علی‌مددی

نظر صوتی آقای سینا فراشی

نظر صوتی خانم زهرا محتشمی

نظر صوتی خانم ذبیحی

نظر صوتی آقای گلزاری

کلوپ امنیت

همیشه وقتی صحبت از هک و امنیت میشد به این فکر می‌کردم که من نمی‌تونم یه هکر بشم.کسی نیست که بخوام ازش یاد بگیرم و سخت‌تر از چیزیه که از پسش بربیام و زمانی که با دوستام صحبت می‌کردم،همیشه دلسردم میکردن که تو نمی‌تونی، بی خودی دنبالش نرو.

یک روز به صورت اتفاقی با آقای منصوری آشنا شدم و صحبت با ایشون نظرم رو کاملا تغییر داد، نه تنها امکان یادگیری وجود داشت بلکه به راحتی این امر محقق شد.

الان به کمک آقای منصوری تونستم تبدیل به یک هکر و امنیت کار حرفه‌ای بشم و همون دوستایی که می‌گفتن نمی‌تونی به این نتیجه برسی، مدام ازم درخواست می‌کنن که بهشون آموزش بدم. خوشبختانه بعد از مدت کوتاهی تونستم در یک شرکت به عنوان مشاور امنیت مشغول کار بشم و امنیت چند سایت را به عهده گرفتم. همین الان هم باورم نمیشه که تونستم به چیزی که همیشه آرزوشا داشتم دست پیدا کنم. خوشحالم از این که می‌تونم از موضوعی که بهش علاقه دارم درآمد به دست بیارم.

از آقای منصوری صمیمانه ممنونم که تمام نکات ریز و درشت رو به من آموزش دادن که الان بتونم در این جایگاه قرار بگیرم.

نحوه برگزاری کلاس : در کلوپ امنیت کلاس‌ها به صورت آنلاین، خصوصی و با استفاده از سیستم کلاس‌های مجازی برگزار می شود. در این سیستم شما صدای مدرس و تصویر سیستم وی را با بالاترین کیفیت در اختیار دارید و هر لحظه که نیاز باشد می‌توانید از طریق میکروفون سیستم به صورت مستقیم با مدرس صحبت کرده و سوال بپرسید.

برای استفاده از این سیستم اینترنت 128 کافی است.

کلوپ امنیت
کلوپ امنیت | بهروز منصوری

منبع آموزشی خوب به همراه پشتکار و انگیزه کافی دو عامل اساسی در موفقیت فرایند یادگیری در هر زمینه‌ای هستند. ما جامعیت، کیفیت و ویژه بودن دوره کلوپ امنیت رو تضمین می‌کنیم. در صورتی که دانشجویان دوره نیز با انگیزه و پشتکار کافی این دوره را دنبال کنند ما تضمین می‌کنیم که در انتهای دوره یک هکر حرفه‌ای خواهند بود.

در این دوره، تمرین‌ها، چالش‌ها و آزمون‌های متنوعی را تدارک دیده‌ایم تا مطمئن شویم دانشجویان به خوبی مباحث مربوطه را یاد گرفته‌اند.

دانشجویان، در طول برگزاری دوره از پشتیبانی کامل برخوردار هستند. پشتیبانی ویژه و پاسخگویی به سوالات زمان ندارد و پشتیبانی ما دائمی است.

سوالات متداول

سوالات خود را می‌توانید به صورت تلفنی، از طریق ایمیل، اینستاگرام، تلگرام و همچنین به صورت آنلاین در زمان برگزاری کلاس مطرح کنید.

ویدیو هر قسمت از آموزش را می‌توانید در اختیار داشته باشید و همچنین تمام فایل‌های استفاده شده در دوره در اختیار شما قرار می‌گیرد.

در شرایط فعلی کشور مهارت‌های تخصصی به شما کمک می‌کند که شغل مناسبی در حوزه IT پیدا کنید و نکته مهم‌تر اینکه با یادگیری این تخصص‌ها می‌توانید با دانش خوب در زبان انگلیسی برای شغل‌های دور کاری در خارج از کشور Apply کنید و به صورت دلاری درآمد داشته باشید، که در این دوره توضیح داده خواهد شد.

قطعا باید هدف خود را مشخص کنید و با تلاش و پشتکار و انگیزه به سمت آن حرکت کنید، داشتن انگیزه و تلاش می‌تواند هر کاری را میسر کند. اگر هدف شما ورود به دنیای هک و امنیت است این دوره قطعا راهنمایی‌های لازم را در اختیار شما قرار خواهد داد.

تنها فاصله تو با چیزی که واقعا علاقه داری همین تصمیمه. کلوپ دقیقا شبیه ماشینیه که قراره تو رو از این نقطه‌ای که هستی به نقطه دیگه‌ای ببره، با این تفاوت که نقطه اول شرایط کنونی تو است و نقطه دوم شرایط ایده آل تو. آماده‌ای سوار این ماشین بشی؟

آموزش هک

برای شرکت در کلوپ امنیت می‌توانید مبلغ را به شماره کارت درج شده در زیر واریز کنید و با شماره بنده تماس بگیرید

5022291030097552

کارت بانک پاسارگاد به نام بهروز منصوری

6410 621 0912

آیدی اینستاگرام جهت مشاوره behrouz_mansoori