بعد از مدت‌ها، تصمیم گرفتم که دوره آموزشی رو آماده کنم که تجربیات بیشتری رو به دانشجویان علاقمند به حوزه امنیت انتقال بدم تا این عزیزان بتونن در مدت زمان کمتر و البته ساده تر وارد حوزه باگ بانتی و باگ هانتینگ بشن.

در کلوپ امنیت پیشرفته که ادامه دوره کلوپ امنیت ۱ است قراره مطالب حدیدتری رو با هم کار کنیم و علاوه بر آموزش آسیب پذیری های نمنیتی جدید به شما آموزش میدم که اولین گام یعنی مرحله جمع آوری اطلاعات و شناسایی رو چطور انجام بدی که بهترین نتیجه حاصل بشه.

در پایان دوره کلوپ امنیت ۱، ما برنامه ۶ تا ۸ ماهه ای رو در اختیار دانشجویان قرار میدیم که برای ورود به بازار کار، طبق این برنامه کار می کنند، ولی بعضی از دانشجویان به دلایل مختلف از جمله نزدیک بودن زمان مهاجرت، نداشتن وقت کافی و عجله برای ورود به بازار کار مایل بودند که مواردی که قراره در دوره ۶ تا ۸ ماهه به صورت خودخوان یاد بگیرند توسط ما به اون ها آموزش داده بشه تا هم در زمان صرفه جویی کنند و هم یادگیری ساده تر و با کیفیت بالاتر انجام بشه.از این رو دوره کلوپ امنیت پیشرفته را ایجاد کردیم.

به تنها چیزی که نیاز داری، یک دوسته که خودش این مسیر رو رفته باشه و موفق شده باشه تا بتونی دقیقا همون مراحل را “کپی و پیست” کنی تا به همون نتایج برسی. یعنی آرامش خیال و یک ذهن آسوده که دیگه فکر خودت رو برای مسائل بیهوده مشغول نکنی و فقط روی هدف‌ات تمرکز کنی.

اگر فقط همین مراحل کلوپ را عینا انجام بدی می‌بینی چطور به سادگی به این علم مسلط میشی، حتی بیشتر از انتظاری که الان داری و بالاتر از جایگاهی که الان بهش فکر می‌کنی.

شاید بارها در دوره‌های مختلف شرکت کرده باشی و نتیجه نگرفته باشی. احساست رو درک می‌کنم. پس اجازه بده با بعضی از سرفصل‌های کلوپ پیشرفته آشنات کنم.

برخی از درس‌هایی که در کلوپ پیشرفته به آنها می‌پردازیم:

  • شیوه درست جمع آوری اطلاعات پیرامون هدف مورد نظر
  • شیوه درست شناسایی بخش های مختلف سایت
  • شناسایی کردن تکنولوژی استفاده شده در سایت برای کشف آسیب پذیری
  • معرفی ابزارهای حرفه ای و آموزش کار با ابزارها به صورت عملی
  • معرفی وب سایت های معتبر و مناسب جهت انجام عملیات recon
  • ایجاد ذهنیت مناسب در مواجه با مشکلات و نگاه کردن  به چالش ها از ابعاد مختلف
  • آموزش آسیب پذیری های مختلف مانند: csrf, ssrf , xss , open redirect, cors misconfiguration, improper access control, host header injection و …

یادم میاد توی اولین شبی که کامپیوترم رو با هدف هکر شدن روشن کردم و میخواستم شروع کنم به یادگیری، یک پسر بچه بودم که تازه میخواست دبیرستان ثبت‌نام کنه و هیچ چیزی نمی‌دونستم، واقعا هیچ چیزی، به معنای واقعی صفر مطلق بودم، ولی الان تبدیل شدم به یکی از برترین اساتید امنیت که سالانه صدها ساعت تدریس دارم و دقیقا به تو کمک می‌کنم بتونی از خودت یک هکر بسازی، طوری که همیشه به خودت افتخار کنی

بهروز منصوری

نظر شرکت کنندگان کلوپ امنیت را ببینیم و بشنویم:

نظر صوتی آقای امیرعباس عبدالغفاری

نظر صوتی آقای علیرضا آذر

نظر صوتی آقای افتخاری

نظر صوتی آقای امیرمهدی ابراهیمی

نظر صوتی آقای دانیان توکلی

نظر صوتی آقای حامد عسگری

نظر صوتی آقای فرزاد حسینیان

نظر صوتی خانم عرفانه قریشی

نظر صوتی آقای محمد کریم‌نژاد

نظر صوتی خانم مژده باقرپور

نظر صوتی خانم آیدا موحد

نظر صوتی آقای موحد

نظر صوتی خانم سحر اخوان

نظر صوتی آقای امید رضایی

نظر صوتی آقای نوری

نظر صوتی خانم نگار معتمدنیا

نظر صوتی آقای شایان خلیلی

نظر صوتی آقای سیاوش علی‌مددی

نظر صوتی آقای سینا فراشی

نظر صوتی خانم زهرا محتشمی

نظر صوتی خانم ذبیحی

نظر صوتی آقای گلزاری

کلوپ امنیت

همیشه وقتی صحبت از هک و امنیت میشد به این فکر می‌کردم که من نمی‌تونم یه هکر بشم.کسی نیست که بخوام ازش یاد بگیرم و سخت‌تر از چیزیه که از پسش بربیام و زمانی که با دوستام صحبت می‌کردم،همیشه دلسردم میکردن که تو نمی‌تونی، بی خودی دنبالش نرو.

یک روز به صورت اتفاقی با آقای منصوری آشنا شدم و صحبت با ایشون نظرم رو کاملا تغییر داد، نه تنها امکان یادگیری وجود داشت بلکه به راحتی این امر محقق شد.

الان به کمک آقای منصوری تونستم تبدیل به یک هکر و امنیت کار حرفه‌ای بشم و همون دوستایی که می‌گفتن نمی‌تونی به این نتیجه برسی، مدام ازم درخواست می‌کنن که بهشون آموزش بدم. خوشبختانه بعد از مدت کوتاهی تونستم در یک شرکت به عنوان مشاور امنیت مشغول کار بشم و امنیت چند سایت را به عهده گرفتم. همین الان هم باورم نمیشه که تونستم به چیزی که همیشه آرزوشا داشتم دست پیدا کنم. خوشحالم از این که می‌تونم از موضوعی که بهش علاقه دارم درآمد به دست بیارم.

از آقای منصوری صمیمانه ممنونم که تمام نکات ریز و درشت رو به من آموزش دادن که الان بتونم در این جایگاه قرار بگیرم.

نحوه برگزاری کلاس : در کلوپ امنیت پیشرفته همانند کلوپ امنیت ۱، کلاس‌ها به صورت آنلاین، خصوصی و با استفاده از سیستم کلاس‌های مجازی برگزار می شود. در این سیستم شما صدای مدرس و تصویر سیستم وی را با بالاترین کیفیت در اختیار دارید و هر لحظه که نیاز باشد می‌توانید از طریق میکروفون سیستم به صورت مستقیم با مدرس صحبت کرده و سوال بپرسید.

علاوه بر این بخشی از دوره به صورت ویدیو آموزشی خواهد بود که لینک دانلود در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

برای استفاده از این سیستم اینترنت 128 کافی است.

کلوپ امنیت
کلوپ امنیت | بهروز منصوری

سوالات متداول

سوالات خود را می‌توانید به صورت تلفنی، از طریق ایمیل، اینستاگرام، تلگرام و همچنین به صورت آنلاین در زمان برگزاری کلاس مطرح کنید.

ویدیو هر قسمت از آموزش را می‌توانید در اختیار داشته باشید و همچنین تمام فایل‌های استفاده شده در دوره در اختیار شما قرار می‌گیرد.

در شرایط فعلی کشور مهارت‌های تخصصی به شما کمک می‌کند که شغل مناسبی در حوزه IT پیدا کنید و نکته مهم‌تر اینکه با یادگیری این تخصص‌ها می‌توانید با دانش خوب در زبان انگلیسی برای شغل‌های دور کاری در خارج از کشور Apply کنید و به صورت دلاری درآمد داشته باشید، که در این دوره توضیح داده خواهد شد.

قطعا باید هدف خود را مشخص کنید و با تلاش و پشتکار و انگیزه به سمت آن حرکت کنید، داشتن انگیزه و تلاش می‌تواند هر کاری را میسر کند. اگر هدف شما ورود به دنیای هک و امنیت است این دوره قطعا راهنمایی‌های لازم را در اختیار شما قرار خواهد داد.

تنها فاصله تو با چیزی که واقعا علاقه داری همین تصمیمه. کلوپ دقیقا شبیه ماشینیه که قراره تو رو از این نقطه‌ای که هستی به نقطه دیگه‌ای ببره، با این تفاوت که نقطه اول شرایط کنونی تو است و نقطه دوم شرایط ایده آل تو. آماده‌ای سوار این ماشین بشی؟

کلوپ امنیت پیشرفته

برای شرکت در کلوپ امنیت می‌توانید مبلغ را به شماره کارت درج شده در زیر واریز کنید و با شماره بنده تماس بگیرید

 

 

5022291030097552

کارت بانک پاسارگاد به نام بهروز منصوری

6410 621 0912

آیدی اینستاگرام جهت مشاوره behrouz_mansoori